Tasmanija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Tasmanija parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Tasmanijoje

Ieškote parduodamo turto Tasmanijoje?

Tasmanija yra izoliuota salų valstybė prie pietinės Australijos pakrantės, garsėjanti didžiulėmis laukinėmis ir netaisyklingomis teritorijomis, didžiąja dalimi saugoma parkų ir gamtos draustinių. Tasmanijos pusiasalyje stovi XIX amžiaus Port Artūro pataisos namai ir dabar muziejus po atviru dangumi, o salos sostinės Hobarto uostamiestyje Gruzijos Salamanca Place sandėliuose veikia meno galerijos ir butikai.

Jei norite įsigyti parduodamą nekilnojamąjį turtą Tasmanijoje, turite žinoti, kad Tasmanijos nekilnojamojo turto sektorius įgauna neigiamų ženklų klestinčiai nekilnojamojo turto rinkai, net jei kainos yra stipresnės nei bet kada.

Naujausia Tasmanijos nekilnojamojo turto instituto ketvirčio ataskaita parodė, kad vidutinė Hobarto namo kaina per metus iki vasario išaugo 12%.

 

3,8% Hobarto namų pardavimo sumažėjimas per tą patį laikotarpį rodo, kad rinka praranda energiją.

Prognozės sako, kad iki šių metų pabaigos Hobarto rinka atvės.

Nuosavybės trūkumas rinkoje padeda pakelti kainas, bet taip pat padaryti atsargesnius potencialius Tasmanijoje parduodamo turto pirkėjus.

Kainos kyla ir žmonės pradeda murmėti.

Tikrai reikia naujų parduodamų nekilnojamojo turto objektų Tasmanijos rinkoje, kad būtų patenkinta paklausa.

 

Kalbant apie sostinę, Hobartas praranda savo, kaip prieinamiausio Australijos miesto, titulą, o vidutinė būsto kaina dabar prilygsta Adelaidei.

 

10 labiausiai ieškomų Australijos priemiesčių sąraše dominuoja Hobartas ir jo apylinkės: Battery Point, North Hobart, Richmond.

Vidutinė Hobarto būsto kaina balandžio ketvirtį padidėjo 19% tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu ir yra neabejotinai didžiausias bet kurio kito kapitalo padidėjimas.

Tasmanija yra karščiausia rinka šiuo metu Australijoje, mes tikrai niekada nematėme šios veiklos bangos.

Užimtumo augimas ir prasta būsto plėtra buvo du veiksniai, kurie pakėlė kainas.

Nors nekilnojamojo turto investuotojai tikriausiai yra pagrindinis kainų padidėjimo veiksnys, spartus nuomos paklausos augimas rodo, kad rinką palaiko žmonės, kuriems reikia gyvenamosios vietos.

  •  
    Persikėlimas į Tasmaniją. Ekspatriata ir gyvena Tasmanijoje

      Vienintelis Australijos žemyno salos regionas, puikus parkų ir gamtos draustinių lopšys, ta valstybė, kuri šiandien bus mūsų mini vadovo objektas, yra Tasmanija! Su savo sostine Hobartu, kuris siūlo daugybę galimybių ir gražuolių, kad kiekvienais metais pritrauktų turistus iš viso pasaulio, tai ...

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB